Aktuálně

11.listopadu 2011
Vítejte na zcela nové webové prezentaci společnosti Maty Transport. Doufáme, že se Vám prostředí internetových stránek líbí a budete se tu cítit nejen pohodlně, ale i jako doma a budete se sem rádi vracet.
více aktualit ›››

Poptávkový formulář

Chcete využít našich nízkonákladových přepravních služeb a rádi byste nezávazně věděli, kolik Vás bude stát přeprava?
Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím poptávkového formuláře a my Vám obratem sdělíme bližší informace. Těšíme se na společnou spolupráci.

Přepravní podmínky pro objednatele

1. Úvodní ustanovení
Maty Transport, s.r.o., IČ 876 099 16, sídlem Lipovská 440/17, CZ 155 21 Praha 5, zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Praze, oddíl C, 50093 (dále jen odesílatel) zajišťuje zasílatelské služby, obstarává přepravu věcí, zboží aj. více ›››

Přepravní podmínky pro dopravce

Podmínky přepravy
Přeprava se uskuteční dle všeobecných přepravních podmínek CMR, vč. CMR-pojištění nákladu minimálně ve výši 1.000.000Kč. Konkurenční vystupování je zcela nepřípustné a bude sankcionováno neuhrazením faktury za provedení přepravy. Nutné zajistit neutrální jednání. Po ukončení přepravy zašlete více ›››

Ke stažení

Identifikační dokumentace, výpis z obchodního rejstříku, koncesní listina, osvědčení o pojištění a jiné listiny více zde ›››

Často kladené dotazy - Frequently Asked Questions

 • S kým spolupracujete?
  Kooperujeme s tuzemskými i zahraničními společnostmi, se spedicemi i s výrobními podniky.


 • Co je to ADR?
  Jednoduše řečeno se jedná o "Evropskou dohodu o mezinárodní silniční přepravě nebezpečného zboží".


 • Poskytujete přepravu i ADR?
  Ne, bohužel nemáme vozový park uzpůsoben pro převoz zboží podléhající ADR, ale dokážeme tuto přepravu zorganizovat a zařídit.


 • Je naše (vaše) zboží v bezpečí s pojištěním nákladu?
  K přepravované zásilce se vztahuje pojištění odpovědnosti přepravce dle úmluvy CMR. Naši smluvní dopravci mají pojištění odpovědnosti přepravce, které se vztahuje na všechny přepravované mezinárodní zásilky až do limitů stanovených úmluvami pro mezinárodní přepravu. Naše pojištění odpovědnosti za škodu je ve výši 1 000 000 Kč.


 • Provádíte i velkoobjemové přepravy?
  Ne, v našem vozovém parku zatím nemáme velkoobjemová vozidla.


 • Mám možnost zadat vlastí dotaz, pokud ho zde nenajdu?
  Ano, pokud se podíváte na stránku kontaktů, naleznete tam jednoduchý formulář pro odeslání jakéhokoliv dotazu. Pokud byste chtěli, aby se Váš dotaz objevil zde na stránce FAQ, napište do předmětu zprávy FAQ: a název otázky.

© 2024, www.matytransport.cz, Desing, Code & SEO: Webday.cz